Separator powietrzny WSZ

Separator powietrzny WSZ przeznaczony do oczyszczania ziarna od domieszek, różniących się właściwościami aerodynamicznymi. Są stosowane w spichlerzach, elewatorach, młynach, kaszarniach i wytwórniach pasz.

Separatory powietrzne WSZ są wykonane z zamkniętym cyklem wykorzystania powietrzna, bez montowania zewnętrznego wentylatora, cyklonu i kanałów powietrznych, co sprzyja znacznemu zmniejszeniu ogólnej emisji z produkcji do atmosfery, a także oszczędności energii na ogrzewanie o chłodnej porze roku.

Przeznaczenie:
Separator powietrzny WSZ przeznaczony do oczyszczania ziarna od domieszek, różniących się właściwościami aerodynamicznymi. Są stosowane w spichlerzach, elewatorach, młynach, kaszarniach i wytwórniach pasz. Separatory powietrzne WSZ są wykonane z zamkniętym cyklem wykorzystania powietrzna, bez montowania zewnętrznego wentylatora, cyklonu i kanałów powietrznych, co sprzyja znacznemu zmniejszeniu ogólnej emisji z produkcji do atmosfery, a także oszczędności energii na ogrzewanie o chłodnej porze roku.

Opis:
Produkt wyjściowy trafia do kanału pneumetyczno-separującego separatora powietrznego, gdzie jest owiewany przez wschodzący strumień powietrzna, tworzony przez wentylator średnicowy. Oczyszczony produkt jest wyprowadzany z maszyny grawitacyjny. Lekkie domieszki, wychwycone przez powietrzne, są oddzielane w komorze osadowej i są wyprowadzane za pomocą ślimaka, a powietrze jest doprowadzane do kanału pneumatyczno-separującego w celu ponownego wykorzystania.

Formularz kontaktowy OLIS

Jesteś zainteresowany maszynami OLIS?
Napisz do nas.

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
17 - 2 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed
Menu