SEPARATOR ZIARNA „HORYZONT-K”

Separatory ziarna HORYZONT-K są przeznaczone oczyszczania ziarna roślin uprawnych od dużych, drobnych i lekkich domieszek na zmechanizowanych spichlerzach, elewatorach, maszynach do czyszczenia ziarna i innych obiektach do obróbki zboża. Separatory umożliwiają wykonywanie następujących operacji: wstępne oczyszczenie, pierwotne oczyszczenie, wtórne oczyszczenie (sortowanie, kalibrowanie).

Opis:

Wejściowe ziarno, wprowadzane do maszyny przez rurę odbioru, trafia na sita, na których odbywa się jego oczyszczenie od domieszek, różniących się rozmiarem. Otrzymane frakcje oczyszczonego ziarna i domieszek oddzielnie usuwane są z maszyny przez rury wyjściowe. Następne ziarno trafia do kolumny aspiracyjnej KAO, w której jest owiewane przeciwnym strumieniem powietrza, dzięki czemu odbywa się oczyszczenie ziarna od lekkich domieszek.

W skład zestawu separatorów „HORYZONT-K” może wchodzić separator powietrzny z zamkniętym cyklem powietrza WSZ lub separator z otwartym cyklem powietrza WSN. Przy czym produkt początkowy najpierw trafia do separatora powietrznego WSZ lub WSN, potem na separator płasko-sitowy, a następnie do kolumny aspiracyjnej.

Formularz kontaktowy OLIS

Jesteś zainteresowany maszynami OLIS?
Napisz do nas.

Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
22 + 10 = ?
Wpisz wynik równania aby kontynuować
You need to agree with the terms to proceed
Menu