O firmie

Kim
JESTEŚMY

Firma Eko Partner jest autoryzowanym dystrybutorem maszyn do przetwórstwa zboża oraz innych materiałów sypkich. W ofercie posiadamy maszyny takich marek:

  • EkoSort – jest to nasza marka której brand opatentowaliśmy i z którego jesteśmy bardzo dumni. Są to separatory optyczne bazujące na najlepszych podzespołach na świecie. Maszyny EkoSort Optik są niesamowicie dokładne w swojej pracy, posiadają nowoczesny design i wykonane są według europejskich standardów. Nasze separatory optyczne przy pomocy kamer i wyrzutników eliminują wady z każdego materiału sypkiego.
  • Taiho – czołowego producenta separatorów optycznych o najwyższych parametrach na rynku, wykorzystywanych do kalibracji i sortu wszelkich materiałów sypkich w tym: ziarna zbóż, nasion, roślin strączkowych, tworzyw sztucznych, leków, kruszyw itp.
  • Julite – producenta innowacyjnych rozwiązań do czyszczenia zbóż i innych nasion. Dzięki kombinacji czyszczenia powietrznego i sitowego otrzymujemy doskonałą jakość oczyszczonych produktów. Julite w swojej ofercie posiada pojedyncze maszyny, jak również całe linie do czyszczenia i sortowania materiałów sypkich. Godne polecenia są również najwyższej klasy podajniki kubełkowe.
  • Aeromeh – światowego lidera w produkcji separatorów aerodynamicznych do czyszczenia i kalibracji zbóz, traw, nasion oraz innych materiałow sypkich.
  • Olis – producenta wysokiej jakości maszyn do czyszczenia i przerobu zbóż – wialni, czyszczalni, kaszarni, płatkarni, maszyn dla przemysłu młynarskiego i wiele innych.

Wszystkim swoim klientom gwarantujemy najwyższy poziom obsługi, konkurencyjne ceny i fachowe doradztwo techniczne. Zapewniamy obsługę posprzedażową, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionych maszyn.

Nieustannie się rozwijamy, uzupełniamy asortyment o coraz to nowe maszyny do przetwórstwa zboża, a także zwiększamy kompetencje zatrudnionych pracowników. Zaangażowanie w pracę, wysoka jakość, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i standard obsługi zaowocowała otrzymaniem certyfikatu Firma Godna Zaufania.

SEPARATORY OPTYCZNE

Wiodący model z naszej oferty separatorów optycznych do sortowania materiałów sypkich.

SEPARATORY OPTYCZNE

Najwyższej klasy urządzenia do sortowania materiałów sypkich.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA DO CZYSZCZENIA ZIARNA

Maszyny do czyszczenia i kalibracji ziarna przy użyciu powietrza oraz sit.

SEPARATORY AERODYNAMICZNE

Urządzenia do sortowania zbóż i innych materiałów sypkich przy użyciu powietrza.

URZĄDZENIA DO CZYSZCZENIA I PRZETWÓRSTWA ZBÓŻ

W ofercie linie do czyszczenia zbóż, młyny kaszarnie, płatkarnie, maszyny czyszczące, transportujące.

Serdecznie zapraszamy do poznania naszej oferty oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej działalności w zakresie maszyn do przetwórstwa zboża.